Opuścić Los Raques (tw)

Opis
Nad Ziemią zostaje zestrzelony statek Obcych. Ciało Obcego, sprzedawane na czarnym rynku jako narkotyk, wytwarza fantosy - alternatywne światy, które pożerają rzeczywistość. W świecie wszechobecnej reklamy, atakującej ludzi zewsząd i przysłaniającej to, co realne, fantosy dopełniają zniszczenia. Ziemia jest świadkiem inwazji atakującej nasze umysły.
Maciej Żerdziński, urodzony w Katowicach pisarz, rysownik, muzyk. Z zawodu lekarz psychiatria, autor monografii "Natręctwa (Termedia 2018) poradników psychiatrycznych, ordynator katowickiego Centrum Psychiatrii.
Jeden z oryginalniejszych polskich pisarzy sf. Autor opowiadań i powieści, publikowanych w czasopismach, antologiach od 1991 roku. Książki: Korporacja Wars'N'Guns, Opuścić Los Raques, Imperium hiacyntów.
Lider zespołu rockowego Insynuos. Jako rysownik jest autorem cartoonów z nieudacznikiem Feelgoodem w roli głównej, publikowanych w prasie.
Dane techniczne
Oprawa | twarda |
Liczba stron | 380 |
Wydawca | Stalker Books |