Produkt dnia
Cryptonomicon
Cryptonomicon

63,00 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
szt.
Rozgwiazda
Rozgwiazda

50,99 zł

Cena regularna: 64,90 zł

Najniższa cena: 59,99 zł
szt.
Lazarus  (z autografem Autorki)
Lazarus (z autografem Autorki)

69,99 zł

szt.
Zły król
Zły król

44,00 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 37,90 zł
szt.

Nowa seria z klasyką amerykańskiej science fiction

Amerykańska SF

Skaith 1. Ruda Gwiazda

Skaith 1. Ruda Gwiazda
Skaith 1. Ruda Gwiazda
Pierwszy tom trylogii Skaith, której bohaterem jest Eric John Stark. Planeta Krzywda, w systemie starego słońca, zwanego Rudą Gwiazdą, nosi na swoich lądach i w morzach pozostałości po wspaniałej niegdyś cywilizacji. Ochłodzenie klimatu, kurczące się zasoby spowodowały, że przez stulecia cywilizacja ta powoli wróciła do średniowiecza. Technologię zastąpiły miecze, łuki. Krzewią się dziwaczne kulty. Unia Galaktyczna chce pomóc mieszkańcom i przesiedlić ich na liczne, słabo zaludnione planety. Ale nie podoba się to Róźdźkarzom, wszechpotężnej sekcie religijnej, która postanawia porwać i uwięzić emisariusza Ziemian. Na jego ratunek wyrusza samotnie Eric John Stark, wojownik, gwiezdny wagabunda. 

Dostępność: średnia ilość

Cena:

36,99 zł

szt.
  • nowość

Skaith 2. Ogary Północy

Skaith 2. Ogary Północy
Skaith 2. Ogary Północy

Drugi tom trylogii Skaith o przygodach Era Johna Starka

Po uwolnieniu swojego przybranego ojca z rąk Różdżkarzy i oswojeniu sfory Ogarów Północy, Eric John Stark musi przedostać się na południe planety Krzywda, do pasa równikowego, gdzie lądują statki kosmiczne Unii. Ale sprowokowana przez niego rewolta powoduje, że Różdżkarze karzą opuścić Krzywdę pozaświatowcom. 

Orszak Starka zaczyna wyścig z czasem. Na drodze stają mu liczne plemiona, niektóre pomagające Różdżkarzom. Eric John Stark prze jednak do przodu niczym gwałtowna burza, a jego przemarsz znaczą wygrane bitwy i oblężenia. Na planecie budzi się bunt przeciwko dotychczasowym władcom Krzywdy. 

Dostępność: średnia ilość

Cena:

38,99 zł

szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl